Dla kogo zadłużenie z egzekutorem

Zajęcie komornicze czy przebywanie w bazach BIK nie musi być powodem, dla jakiego konsument nie pozyska kredytu na niewielką kwotę. Z myślą o takich konsumentach powstała usługa pożyczki z komornikiem, która jest oferowana przez spółki pożyczkowe na uproszczonych zasadach. Starczy uzupełnienie wniosku online, by zdołać spełniać własne projekty.

Dla kogo szybka pożyczka

Tradycyjne szybkie kredyty gotówkowe, zwane chwilówkami, są ofiarowane dla jednostek, które niespodziewanie potrzebują finansów na jakikolwiek cel. O taką pożyczkę może wnioskować osoba, jaka zyskuje stałe środki utrzymania, posiada DO oraz posiada rachunek w którymś z banków. Procedura nadania takiej pożyczki jest nadzwyczaj prosta: konsument uzupełnia wniosek kredytowy na serwisie www firmy pożyczkowej, by w ciągu kilku minut poznać wolę firmy pożyczkowej. Następnym krokiem weryfikacji jest zarządzenie przelewu na niewysoką kwotę, w większości wypadków około 1 zł, na rachunek spółki pożyczkowej, by na ten sam rachunek została przelana udzielona pożyczka. Od uzupełnienia wniosku do wydawania pożyczki na rachunek bankowy upływają nie więcej niż 2 dni robocze, przy czym zadłużony w wypadku pierwszej pożyczki musi oprócz tego podjąć decyzję o trybie podpisania umowy finansowej (może to zrobić online, może także podpisać dokumenty dostarczone z wykorzystaniem kuriera).

Na udostępnienie pożyczki z komornikiem mogą liczyć przede wszystkim ci użytkownicy, u których zajęcie egzekutorskie jest rezultatem nieopłaconych mandatów czy alimentów oraz gdy są to zajęcia komornicze na małe sumy. Z uwagi na zmianę przepisów agencje pożyczkowe wydłużają okres zwrotu pożyczki z komornikiem do 12, a niekiedy nawet 24 miesięcy, podnosząc zarazem kwotę zobowiązania nawet do 10 000 zł.

Napisane przez:

Komentowanie zakończone.